Mavi Yaka Çalışan İletişimi ve Yönetimi Eğitimi

MBB Yerel Yönetim Akademisi tarafından düzenlenen programa katılım 70 kişi ile sınırlı olup; son başvuru tarihi 16 Mart 2018'dir. Eğitim Marmara Belediyeler Birliği Hizmet Binası 1. katta bulunan Hızırbey Çelebi Salonu'nda gerçekleşecektir.

Adres: https://goo.gl/maps/Qrknx

Eğitimin Amacı: Günümüz rekabetçi dünyası kuruluşları kaynaklarını en iyi ve doğru şekilde değerlendirmeye zorlamaktadır. Kuruluşların en önemli kaynağı ise, enerjisi, yaratıcılığı, bağlılığı ve üretgenliğiyle insan gücüdür. Mavi yaka/ beyaz yaka ayırımının çok yoğun olduğu hatta iş sonuçlarına etki eder hale geldiği kuruluşların sürdürülebilirliği ciddi risk altındadır. Bu eğitimde mavi yaka ile çalışan yönetici ve ilgili bölüm çalışanlarının katılımıyla mavi yaka mitlerinin ele alınması hedeflenmektedir. Böylece etkili ve doğru mavi yaka iletişimi ve yönetimi için nelerin yapılması gerektiği konuşulabilir.

Eğitimin İçeriği:

Katılımcılar: Mavi Yaka ile Çalışan İlk, Orta ve Üst Kademe Yöneticiler, İnsan Kaynakları, İdari İşler ve İlgili Diğer Bölümlerin Uzman ve Çalışanları.

Resmi Yazı

Katılım Formu

Başvuru Yerel Yönetim Akademisi'ne, bireysel olarak eğitim taleplerinizi iletmek için tıklayın.
Bu form, eğitimlere başvuru formu olmayıp, yeterli kontenjan oluştuğu taktirde eğitimlerin açılacağı ön talep formudur.