TAŞERON İŞÇİLERİN KADRO DÜZENLEMESİ KONUŞULDU

28/12/2017

Marmara Belediyeler Birliği Yerel Yönetim Akademisi, 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin belediye taşeronlarına kadro düzenlemesi hakkındaki istişare toplantısını 28 Aralık 2017, Perşembe günü Radisson Blu Şişli Hotel’de gerçekleştirdi.

MBB Genel Sekreteri M. Cemil Arslan’ın açılış konuşmasıyla başlayan programda Arslan “Biz bu istişare toplantısını, karışan zihinleri biraz daha karıştırmayı düşünerek planladık. Bazılarınız bu konuda çok önemli görüşmeler gerçekleştirdi, bazılarınız Ankara’ya gidip önemli bilgiler edindi, bazılarınız da tecrübelerini değerlendirdi. Burada ortak bir platform altında toplandık ki herkes birbirinden bir şeyler öğrensin, fikir alışverişinde bulunsun ve istişare etsin” diyerek toplantının amacına değindi.

Açılış konuşmasının akabinde oturum başkanlığını MBB İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Şahin’in üstlendiği ve Devlet Personel Başkanlığı Başkan Yardımcısı Adem Dinç, SGK Başmüfettişi İstanbul SGK İl Müdür Yardımcısı Mustafa Cerit ve MBB İhale Eğitmeni Ümit Arslan isimlerinden oluşan 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname İstişare Toplantısı başladı. Başkan yardımcısı, daire başkanı ve müdür düzeyinde 250’den fazla katılımcının bulunduğu istişare toplantısı, karşılıklı fikir alışverişleriyle devam etti. 


Başvuru Yerel Yönetim Akademisi'ne, bireysel olarak eğitim taleplerinizi iletmek için tıklayın.
Bu form, eğitimlere başvuru formu olmayıp, yeterli kontenjan oluştuğu taktirde eğitimlerin açılacağı ön talep formudur.