Gayrimenkul Finansmanı

MBB Yerel Yönetim Akademisi olarak üyelerimizin kurumsal kapasite gelişimlerine katkıdabulunmak amacıyla "Gayrimenkul Finansmanı" konulu eğitim planlanmıştır. Bahsedilen eğitim programı  MBB Hızır Bey Çelebi Salonu'nda 7 Kasım 2018 tarihinde 09:30-15:30 saatleri arasında yapılacaktır.

Eğitimin Amacı: Gayrimenkul Finansmanı eğitimi; belediyelerimiz için önemli yatırım araçlarından biri olan gayrimenkul projeleri için projeyi gerçekleştiren birimlerin ve karar vericilerin doğru kararlar alabilmeleri için amaçlanmıştır. Ülkemizde yaşanmakta olan ve ileriki yıllarda da devam edecek olan hızlı şehirleşme olayı, şehirlerimizde çok dinamik bir gayrimenkul piyasası yaratmaktadır. Bu durum, konunun önemini ve belediyelerimizde bu alanda yetişmiş çalışanlara olan ihtiyacı gittikçe arttırmaktadır. Bu Eğitim kapsamında, şehircilik, mimarlık, mühendislik, gibi farklı disiplinlerde yetişmiş çalışanlara gayrimenkul finansına giriş konularını işleyecektir.

Resmi Yazı ve Katılım formu için tıklayınız.Başvuru Yerel Yönetim Akademisi'ne, bireysel olarak eğitim taleplerinizi iletmek için tıklayın.
Bu form, eğitimlere başvuru formu olmayıp, yeterli kontenjan oluştuğu taktirde eğitimlerin açılacağı ön talep formudur.