Belediye Meclisinin Görevleri, Çalışma ve İşleyişi

MBB Yerel Yönetim Akademisi; üyelerimizin kurumsal kapasite gelişimlerine katkıdabulunmak amacıyla "Belediye Meclisinin Oluşumu, Seçimlerden Sonra İlk Meclis Toplantısının Gündemi ve Toplantı Öncesi Yapılacak İş ve İşlemler" konulu eğitim planlamıştır.

Bahsedilen eğitim 21 Mart 2019 tarihinde MBB Hızır Bey Çelebi Salonunda 09.30-13.30 saatleri arasında yapılacaktır.

Online kayıt için tıklayınız; http://quq.la/htfW0

Av. Kadir Erol

1997’den itibaren 2006’ya kadar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında, 7 yıl Avukat ve Meclis Müdür Yardımcısı, 2 yıl Meclis Müdürü olarak görev yaptı.

2006 yılında 4ay (Mart-Temmuz) Bursa Orhangazi Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 17 Ağustos 2006’ da Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı İSU Genel Müdürlüğünde Personel ve Eğitim Daire Başkanlığına atandı.

11 Nisan 2007’den itibaren Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde 2 yıl İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı, 3 yıl Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı görevlerini asaleten yürüttü. 17 Nisan 2012’de Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Hukuk Müşaviri olarak atandı.

17 Ekim 2014 tarihinde, Bursa-Gemlik Belediye Başkan Yardımcılığı görevine asaleten atanan Av. Kadir EROL, halen bu görevine devam etmektedir.

28 yıllık memuriyeti içinde, 20 yıllık belediyecilik ve yöneticilik tecrübesi olan Av. Kadir EROL, Marmara Belediyeler Birliği, Türkiye Belediyeler Birliği ve çeşitli belediyelerin hizmet içi eğitim programlarına katılmaktadır.


Başvuru Yerel Yönetim Akademisi'ne, bireysel olarak eğitim taleplerinizi iletmek için tıklayın.
Bu form, eğitimlere başvuru formu olmayıp, yeterli kontenjan oluştuğu taktirde eğitimlerin açılacağı ön talep formudur.